Sama o sobie i stronie

Mieszkam w Warszawie. Fotografuję od wielu lat najczęściej owady. Ostatnio sprzętem f-my Canon. Jestem członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręg Mazowiecki. Moje zdjęcia widnieją w publikacjach książkowych, kalendarzach, były też prezentowane w prasie - w kraju i za granicą. W dorobku mam rownież wiele wystaw.
Duży zbiór zdjęć skłonił mnie do zmiany układu strony, pogrupowania i oznaczenia gatunków. Ćmy i motyle, ze względu na obszerność materiału, umieściłam na osobnej stronie.
Nie jestem entomologiem, podczas identyfikacji tak dużej ilości gatunków o pomyłkę nie jest trudno. Będzie mi bardzo miło, jeśli o zauważonych błędach nie tylko merytorycznych, zostanę poinformowana e-mail'em. Większość łowików oznaczył autor Insektarium, za pomoc serdecznie dziękuję.
Umieszczone na stronie fotografie to część mojej kolekcji powstałej podczas wielu godzin spędzonych na łąkach, w parkach i lasach, głównie Mazowsza. Życzę miłych wrażeń, a zainteresowanych wykorzystaniem zdjęć w jakiejkolwiek formie proszę o kontakt e-mail: foto(e)teresastolarczyk.pl.
 

Inni o mnie

★ "Niezmiennie energiczna, pełna optymizmu i wiary w ludzi, oby tak zawsze!" [G.Sh]
★ "Teresa... hm... rzeczowość i profesjonalizm "podszyty" wrażliwością." [Izabela Kamińska]
★ "Szalona jakich mało :D pomysłowa, niepokorna i uparta(!!!), zawsze wierna swoim zasadom. Idealny towarzysz do kicania po polach, łąkach, lasach." [Agnieszka Czarnocka]
★ "Fajnie mieć pasję, ale po co te robale? brrr..." [Agnieszka Zybertowicz]
★ "Wyjątkowa wrażliwość i zmysł obserwacji..." [Małgorzata Pogorzelska]
★ "Gatunek endemiczny: w świecie, gdzie wszyscy gnają naprzód ze słuchawkami na uszach, wpatrzeni w wyświetlacze komórek , ona wciąż potrafi zauważyć, co w trawie piszczy..." [Hanna Woś-Dewińska]